S-8521B15MC-ATAT2U
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
S-8521B15MC-ATAT2U
  • 1
Product Category : Switching Controllers
Mounting Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Package / Case : SOT-23
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Output Voltage : 1.5 V
Packaging : Reel
Number of Outputs : 1 Output
Input Voltage : 2.5 V to 16 V
Manufacturer : SII Semiconductor
Description : Switching Controllers Step Down SWR PWM/ PFM 180kHz 60uA Iq